cachemia جنایت زندگی آشنایی اعتراف انگیزه

cachemia: جنایت زندگی آشنایی اعتراف انگیزه پرونده پرونده قتل اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ امشب تصمیمی که همه‌ منتظرش هستند را اعلام می‌کند

دونالد ترامپ روز چهارشنبه گفت، امشب تصمیم مهمش راجع به اینکه آمریکا از توافق‌نامه آب‌وهوایی پاریس خارج می‌شود یا نه را اعلام می‌کند. 

ترامپ امشب تصمیمی که همه‌ منتظرش هستند را اعلام می‌کند

ترامپ امشب تصمیمی که همه منتظرش هستند را اعلام می کند

عبارات مهم : توافق

دونالد ترامپ روز چهارشنبه گفت، امشب تصمیم مهمش راجع به اینکه آمریکا از توافق نامه آب وهوایی پاریس خارج می شود یا نه را اعلام می کند.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در توییتر خود نوشت: راس ساعت سه بعد از ظهر امروز پنجشنبه به وقت محلی و هفت عصر به وقت گرینویچ تصمیم خود راجع به توافق نامه آب و هوایی پاریس را از باغ کاخ سفید اعلام می کنم تا بار دیگر آمریکا را بزرگ کنم.

ترامپ امشب تصمیمی که همه‌ منتظرش هستند را اعلام می‌کند

وی در جریان نشست سران گروه هفت کشور صنعتی پیشرفته دنیا که هفته گذشته در ایتالیا برگزار شد، گفته بود که بعد از بازگشت به کشورش در مورد موضع ایالات متحده در قبال این پیمان تصمیم گیری خواهد کرد.

ترامپ پیش از این پیمان پاریس را “شوخی” توصیف کرده بود و گفته می شود که در گفت وگو با مشاوران نزدیک خود، ناخرسندی خود نسبت به این پیمان و تعهدات ناشی از آن را ابراز داشته است.

دونالد ترامپ روز چهارشنبه گفت، امشب تصمیم مهمش راجع به اینکه آمریکا از توافق‌نامه آب‌وهوایی پاریس خارج می‌شود یا نه را اعلام می‌کند. 

خبر تصمیم قریب القوع مدیر جمهوری آمریکا جهت خروج از پیمان پاریس در پایگاه اینترنتی اگزیوم و شبکه خبری ای بی سی انتشار یافت.

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵، ۱۹۵ کشور در آخر نشستی در پاریس، کنوانسیون شرکت ملل در مورد مقابله با تغییرات اقلیمی – موسوم به پیمان پاریس – را با نشانه تلاش در جهت کم کردن میزان آلودگی ناشی از گازهای گلخانه ای امضا کردند. براساس این پیمان، میزان تولید گازهای کربنی باید در حدی باشد که تا گرمایش زمین تا سال ۲۰۵۰ از دو درجه زیاد نشود.

از جمله کارها مهمی که جهت تحقق این نشانه باید صورت گیرد، جلوگیری از رشد مصرف سوخت های فسیلی از جمله در زمینه حمل و نقل هست. به علت استفاده گسترده مردم آمریکا از اتومبیل، ایالات متحده از جمله مصرف کنندگان عمده سوخت فسیلی در دنیا است و اجرای توافق پاریس به معنی جلوگیری از زیاد کردن کاربرد ماشین در آن کشور است.

ترامپ امشب تصمیمی که همه‌ منتظرش هستند را اعلام می‌کند

برخی از سیاستمداران آمریکایی پایبندی به تعهدات بین المللی جهت مقابله با گرمایش زمین را مردود می دانند و شماری از آنان اساسا در مورد معتبر بودن ارتباط بین مصرف سوخت فسیلی و گرمایش زمین ابراز تردید کرده اند.

واژه های کلیدی: توافق | پاریس | آمریکا | آمریکایی | گرمایش زمین | دونالد ترامپ | ایالات متحده | سوخت های فسیلی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs