cachemia جنایت زندگی آشنایی اعتراف انگیزه

cachemia: جنایت زندگی آشنایی اعتراف انگیزه پرونده پرونده قتل اخبار حوادث

وزارت دفاع قطر از رزمایش یکسان دریایی با آمریکا خبر داد

وزارت دفاع قطر از برگزاری رزمایش یکسان دریایی با آمریکا در آب های منطقه ای قطر در خلیج فارس خبر داد. وزارت دفاع قطر از رزمایش یکسان دریایی با آم..

ادامه مطلب

واکنش کرملین نسبت به اهانت ترامپ به اسد

سخنگوی کرملین به بیانات مدیر جمهوری آمریکا در توئیت روز گذشته‌اش که مدیر جمهوری سوریه را با کلمات ناشایست توصیف کرده بود، تصویر العمل نشان داد. وا..

ادامه مطلب

افشای اسنادی از قرارداد تسلیحاتی کانادا با عربستان در سال 2014

اسناد و مدارک افشا شده است نشان می‌دهد قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری سال ۲۰۱۴ کانادا با عربستان در واقع قرارداد فروش خودروهای زرهی بوده هست، این در حالی اس..

ادامه مطلب

رنتسی استعفا می‌کند

یک منبع خبری ایتالیایی اعلام کرد که مدیر حزب دموکرات ایتالیا در پی شکست در انتخابات پارلمانی استعفا می‌کند. رنتسی استعفا می کند عبارات م..

ادامه مطلب

روسیه یک هواپیمای جاسوسی آمریکا را رهگیری کرد

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: جنگنده سوخو-30 نیروی هوافضای روسیه، هواپیمای جاسوسی آمریکایی «پی-هشت ای پوسیدون» را بر فراز آبهای بین المللی دریای سیاه رهگیری کرد. ..

ادامه مطلب

بغداد کمک‌های دارویی اندکی به اقلیم فرستاده است/ آماده مذاکره هستیم ، بارزانی

نخست وزیر اقلیم کردستان عراق در پی وقوع زمین لرزه اخیر در شهر سلیمانیه تاکید کرد که کمک‌های بغداد به ساکنان این اقلیم اندک بوده است.  ..

ادامه مطلب

افشا‌گری‌های همسر ترامپ منتشر می‌شود

کتابی تازه از «ایوانا ترامپ» همسر اول رئیس‌جمهوری آمریکا راجع به دوران زندگی پرآشوب ترامپ و طلاق جنجالی آنها که تا هفته‌ها خبر اول نیویورک بود منتشر می‌شو..

ادامه مطلب

بعد از ۲۵ سپتامبر آماده مذاکره هستیم/ هشدار ترکیه به اربیل راجع به عواقب وخیم استقلال ، بارزانی

رئیس اقلیم کردستان عراق فشارهای بین‌المللی جهت لغو همه‌پرسی استقلال کردستان عراق را که قرار است دوشنبه برگزار شود، رد کرد و گفت، کردها آماده پرداختن هر..

ادامه مطلب

سخنرانی شجاعانه تر از این ندیده بودم

به گزارش میزان،بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در توییتی نوشت: رییس جمهور ترامپ در صحبت خود به بیان حقایق راجع به خطرات پیش روی دنیا پرداخت و خ..

ادامه مطلب

موافقت سنای آمریکا با تحریم‌های تازه روسیه

سنای آمریکا با اکثریت آرا به اعمال تحریم‌هایی علیه روسیه رای داده است که به اتهام دخالت مسکو در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور مربوط می شود. ..

ادامه مطلب